Vevő-, ügyfélszolgálat

Budakeszi cégnél német nyelvű vevőszolgálati asszisztens munka

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budakeszi
2015. 09. 30. 14:45

Budakeszi cégünk keres német nyelvű vevőszolgálati asszisztenst!

Munkavégzés helye: Budakeszi Kert u. 29.

Feladataid:

  • Vevők regisztrálása és adminisztrálása, marketinges feladatok, időpontok egyeztetése és adminisztrálása, telefonok kezelése, szállítások előkészítése és követése, általános adminisztratív feladatok

Elvárásaink:

  • jó kommunikációs készség németül és angolul,jó kombinációs készség, jó teljesítőképesség, jó problémamegoldó készség, számítógépes ismeretek, felelősségvállalás, rugalmasság, jó kezdeményező képesség, kreativitás

Előnyök:

  • jogosítvány, marketinges tapasztalatok, ügyfélkezelői tapasztalatok, francia nyelvtudás, Autocad- program használata

Jelentkezni lehet a zaun@schmiedezaunprofi.de e-mail címen önéletrajzzal és motivációs levéllel magyar és német nyelven.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése