Bolti eladó munkatársat keres a DogFlow Arena, részmunkaidős munkavégzés

B2R Kft.
Budakeszi
2022. 04. 26.

Szereted a kutyákat? Szívesen dolgoznál Magyarország egyetlen kutyás sportcsarnokában barátságos emberekkel és jólnevelt ebekkel? Akkor jelentkezz eladónak boltunkba, ahol magas minőségű kutyatápokat, jutalomfalatokat, egyedi készítésű kiegészítőket, játékokat árusítunk.

Tervezett munkakezdés május elején, de akár korábban is.

Pályakezdők, nyugdíjasok, kisgyermekes anyukák jelentkezését is szívesen látjuk.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, kérjük, küldd meg önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Barátsággal,

a DogFlow Arena csapata

Feladatok

A következő feladatok ellátására keresünk 1 fő munkatársat:

  • a DogFlow Arenában található, kutyaeledelt, jutalomfalatokat és kutyás játékok árusítása
  • árukészlet nyilvántartása
  • áruátvétel
  • számlázás, fizettetés, kasszanyitás és -zárás
  • üzlet rendbentartása
  • javaslattétel kínálat bővítésére, módosítására, bővítésére
  • esetenként egyéb, kiegészítő feladatok (kulcsátadás, zárás stb)
  • tervezett nyitva tartás: H-P 14.00-18.00, SZ 9.00-13.00 (módosítás megbeszélhető)

Elvárások

  • ember- és kutyabarát hozzáállás, barátságos viselkedés
  • tapasztalat kiskereskedelmi területen

Előnyök

  • idegen nyelvek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • kiemelten barátságos és családias munkahely a kutyás környezetben
  • rugalmas, korrekt hozzáállás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Megváltozott munkaképességű
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!