Fotós-eladó állás Budakeszi és környékén

ZooFoto Kft.
Budakeszi
2020. 09. 09.

ÁLLÁSLEHETŐSÉG a Budakeszi Vadasparkban!!!

AZONNALI munkakezdésre, dolgozni akaró, megbízható munkatársat keresünk fotós-eladó munkakörbe mellékállásba, hétvégente és ünnepnapokon.  A munka egyetemistáknak, fiataloknak, pályakezdőknek kitűnő lehetőség a munkaidő miatt.

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • családi képek készítése, laborálás, értékesítés.

Elvárások

  • Alapfokú fényképészeti ismeretek szükségesek.

Előnyök

  • Tükörreflexes fényképezőgép ismerete szükséges!

Amit kínálunk

  • Természetesen digitális tükörreflexes fényképezőgépeket és egyéb munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítunk!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!