Biztonságtechnikai szerelő állás Budakeszin

Ton Guard Kft.
Budakeszi
Nettó 205 000 Ft - 240 000 Ft / hónap
2019. 02. 28.

A TON GUARD Távfelügyeleti Kft. biztonságtechnikai szerelő munkatársat keres.

Nálunk a helyed, ha kedveled az elektromos szerelést. Nem szereted az ülőmunkát de a nehéz fizikait sem. Ha elfogadsz egy új kihívást mert tanulni fejlődni akarsz. Tudsz önállóan és csapatban is dolgozni.

Fényképes önéletrajzodat e-mailben küldd el. Vágj bele! Légy tagja egy nívós kis Biztonsági csapatnak!

Valósítsd meg céljaidat Velü

Feladatok

  • riasztórendszerek telepítése és szervizelése
  • kamerarendszerek szerelése
  • távfelügyeleti átjelzők(URH,IP,GSM) telepítése
  • az elvégzett munka dokumentálása

Elvárások

  • műszerész vagy középfokú elektromos végzettség
  • 1-2 év tapasztalat riasztószerelésben
  • B kat.jogosítvány
  • precíz munkavégzés

Előnyök

  • Budakeszi környéki lakóhely
  • jártasság Paradox/ Techson/Hikvision rendszerekben
  • Vagyonvédelmi rendszerszerelő igazolvány

Amit kínálunk

  •  versenyképes jövedelem: +gyarapítjuk a tudásodat és megfizetjük a szorgalmadat
  • céges autót, mobiltelefont és laptopot kapsz az önálló munkavégzéshez
  • teljes vagy részmunkaidős bejelentett munkaviszonyt nyújtunk
  • garantáltan fejlődni fogsz: ha nincs biztonságtechnikai szerelő szakmád akkor beíratunk a tanfolyamra ha megvan akkor magasabb szintre emeljük tudásod

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános