Műszaki értékesítő állás a Ventilátorbolt webáruház csapatában

Onixcom Kft.
Budakeszi
2024. 02. 14.

Ventilátoraink és szellőztető rendszereink értékesítéséhez keressük lelkes munkatársunk.

Feladatok

  • Árajánlatkérések elkészítése és követése,
  • Árajánlatok kapcsán folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel,
  • Személyes értékesítés üzletünkben,
  • Műszaki tanácsadás telefonon, email-ben és személyesen,
  • Részvétel projektek kidolgozásában és lebonyolításában,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban,
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Számítógépes felhasználói ismeret,
  • Csapatban történő munkavégzés képessége

Előnyök

  • Műszaki termékek értékesítésében tapasztalat,
  • Projektek lebonyolításában tapasztalat,
  • Lakóhely Budakeszi, Budaörs vonzáskörzetében

Amit kínálunk

  • Családias, vidám légkör
  • Légtechnikai termékek és megoldások megismerése, egy jövőbe mutató érdekes szakma elsajátítása
  • Dinamikusan fejlődő cégünk anyagilag és erkölcsileg megbecsült tagja lehetsz

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!