Azonnali munkakezdéssel raktáros munkatársat keresünk Budakeszin

Távközlési kivitelezéssel foglalkozó cég logisztikai területre RAKTÁROS kollégát keres.

Munkavégzés helye: BUDAKESZI

Jelentkezés elküldése a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Mobil:+3630/931-0561

Feladatok

  • raktárosi, nyilvántartási feladatok ellátása,
  • raktározott anyagok meglétének biztosítása,
  • szerelés előkészítő munkák elvégzése,
  • raktári anyagok szállításra előkészítése, összekészítése, dokumentált kiadása,
  •  visszaszállított anyagok visszavételezése, bontott anyagok kezelése,
  • kapcsolattartás a megrendelők logisztikai munkatársaival,
  • leltározás.

Elvárások

  • raktári munkatapasztalat,
  • műszaki beállítottság,
  •  felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • nagy munkabírás, precíz alapos munkavégzés

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • utiköltség hozzájárulás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott