Kereskedelem, értékesítés

Budakeszin eladó / pénztáros állás kisállatok áruházába

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budakeszi
2018. 03. 09. 08:43

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha Zoo Kft. új munkatársat keres budakeszi üzletébe eladó/pénztáros munkakörben.
Ha szereted a kutyákat, macskákat és kisállatokat, ha érdekel a velük kapcsolatos munka, ha szeretnél egy lendületes, vidám és szakértő kereskedelmi csapat tagja lenni, akkor küldd el a jelentkezésedet!

Feladatok:

  • vásárlók magas szintű kiszolgálása,
  • kasszázás,
  • árufeltöltés,
  • üzlet rendben tartása, takarítás,
  • állatok ellátása.

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs képesség,
  • állatszeretet,
  • önállóság,
  • felelősségteljesség.

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • kereskedelmi végzettség.

Kompetenciák:

  • pontosság, precizitás,
  • problémamegoldás,
  • együttműködés,
  • csapatban történő munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
  • dohányfüst mentes munkahely,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • előrelépési lehetőséget biztosító életpálya modell.

Munkavégzés helye:

  • Budakeszi

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör és munkavégzési hely megjelölésével az alábbi elérhetőségen: budakeszi@alphazoo.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése